Totolijo.pl

Moja forma ekspresji:-)

Zimowe treningi personalne

2 min read

Wszyscy przygotowujemy się do lata, by cieszyć się szczupłą linią. Jednak po sezonie letnim dość trudno jest nam na dłużej zachować zgrabną sylwetkę. Tym bardziej, że pogoda z reguły nie skłania do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jak ją utrzymać? Przeczytaj w artykule.

Zasadniczym krokiem jest właściwe nawodnienie. Woda jest  ogromnie ważna. Kiepskie nawodnienie może dodatkowo wpływać na to, że trwale będziemy czuli wycieńczenie. Nie sięgajmy po wodę przeważnie w chwili pragnienia, ale systematycznie przez cały dzień. Przez to pozbywamy się z ciała toksyn. Równie ważna jest dodatkowo optymalna dieta. Śniadanie powinno być pełnowartościowe, najkorzystniej, by było bogate w najlepiej (mleko, twarogi, sery). Należy jeszcze pozostać aktywnym fizycznie. Nie trzeba od razu startować w maratonach, zwyczajny szybki spacer będzie wystarczający. Jeżeli tylko możemy – rozpocznijmy trening na siłowni. Można jednocześnie skorzystać z porady konsultanta takiego jak, tj. trening personalny Łódź, jaki zaprezentuje nam koncepcję jaka będzie kształtować się aktywność sportowa w czasie jesienno-zimowym. Obok wody możemy śmiało popijać również inne ciecze tj. herbata a między innymi: białą, owocową, zielona albo też odwary z mieszanek ziół,  przemianę materii. Powinniśmy pomyśleć o tym, aby nie wybierać towarów, które mają właściwości odwadniające (np. nadmiar soli).
tu podstawą, właśnie dlatego jest wskazany odpowiedni plan. Raczej powinniśmy go utrzymywać, jeśli pragniemy utrzymać swoją formę nawet po zakończeniu letnich aktywności. Istotne jest także dołączanie do naszej diety świeżych owoców oraz świeżych bądź mrożonych warzyw. Oczywiście ogranicz spożywanie Spożywaj niezbędne węglowodany, białka i tłuszcze. Wykorzystywanie paru przydatnych zasad umożliwi utrzymanie smukłej sylwetki jak najdłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *