Totolijo.pl

Moja forma ekspresji:-)

Torebki made in PL

2 min read

Monnari to firma z Polski która powstała na polskim rynku prawie dwadzieścia lat temu Firma od początku istnienie skupiała się na oferowaniu tworzenie znakomitej jakości odzieży oraz dodatków dla kobiet Monnari planuje własne kolekcje dla wszystkich dziewczyn niezależnych, ekspresywnych, które pragną się poczuć świeżo w tym, co kupują do swojej szafy.

Osiągnięcia tej firmy są wielkie. Firma systematycznie udoskonalała swoją propozycję. Do tych najbarwniejszych zdobyczy z wszelką pewnością wypada zaliczyć debiut na GPW, który odbył się jedenaście lat temu. Między innymi w tym tymże roku firma Monnari zaaranżowała pokaz wyątkowy pokaz, gdzie gwiazdą była jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie , czyli Claudia Schiffer. Przez 10 lat od powstawania marki mogą się poszczycić także 150 sklepami w naszym kraju. Kooperuje z nimi niemal każda hurtownia torebek damskich, ponadto odnoszące sukcesy e-sklepy modowe.

Olbrzymią popularnością wśród kupujących cieszą się torebki. Firma w każdym roku wydaje na rynek dwie kolekcje tych dodatków, wiosenną i jesienną. Damskie torebki monnari charakteryzują się uroczym, wyjątkowym charakterem. Doskonale korespondują ze stylizacjami biznesowymi, tymi do pracy, na co dzień, jak również wieczorowymi.  Marka zawsze stara się przeskoczyć oczekiwania i wymagania swoich klientek, które dynamicznie się zmieniają.

Również kreacje Monnari, a także akcesoria takie jak damskie torebki Monnari zajmują wiele miejsca w szafach Polek w tym zarówno gwiazd jak również celebrytek. Wizja Monnari odnośnie kobiecości, lekkości oraz właściwego gustu odpowiadają klientkom w różnym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *