Totolijo.pl

Moja forma ekspresji:-)

Wszystkie światła na salon

2 min read

Salon to wnętrze, w którym spędzamy najważniejsze chwile.. Zasiadamy przed telewizorem, czytamy, odpoczywamy, wyciągamy planszówki, to tutaj spotykamy się z przyjaciółmi i członkami rodziny. Dlatego warto zadbać o odpowiednie oświetlenie, które będzie sprzyjało urozmaiconym przedsięwzięciom.

Plafony do salonu

Lampy sufitowe do salonu są najczęściej wybieranym rodzajem oświetlenia, jeśli idzie o wnętrza dla wielu użytkowników. Nie jest konieczne montowanie innych rodzajów oświetlenia, jeśli we wnętrzu świeci lampa sufitowa. Dla naszej rzeczywistości charakterystyczny jest bardzo szeroki wybór wzorów i modeli lamp sufitowych do salonu. Część z nich posiada klasyczny wzór wytwornego żyrandola, lecz dostępne są na rynku i takie, które potrafią zaskoczyć niebanalnym i modernistycznym wzornictwem oraz rozmaitymi niespotykanymi wcześniej rozwiązaniami, jak zmieniające się kolory. Niektóre z nich przypominają nawet kule dyskotekowe!

Niezależnie od tego, czy zainstalowaliśmy lampy sufitowe do salonu, może się nam przydać jeszcze lampa stojąca Możemy umieścić ją w rogu wnętrza lub niedaleko kanapy. Lampy na statywach konstruuje się przeważnie tak, by ich światło było miękkie i „ocieplające” konkretne pomieszczenie. Lampa na statywie zawsze będzie elementem dekoracyjnym pomieszczenia, niezależnie od designu i stylu, w jakim urządzono wnętrze.

Oświetlenie naścienne

Niezwykle popularne staje się ostatnimi czasy oświetlanie wnętrz dodatkowymi lampkami na ścianach. Czy są to jedwabiste cotton ball, obecnie dostępne w sklepach z wyposażeniem wnętrz, lub światełka na wzór oświetlenia świątecznego – i jedne, i drugie przydadzą pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku. Zawiesza się je na różne sposoby, tworząc nieregularną kompozycję lub instalując je w linii prostej. Okażą się znakomitym źródłem nastroju na romantyczny wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *