Totolijo.pl

Moja forma ekspresji:-)

Dziesięć pomysłów na niezapomniane atrakcje na Twoim przyjęciu rodzinnym

2 min read

Planujesz przyjęcie urodzinowe? Zależy Ci na tym, aby nie była to kolejna nudna impreza? Chcesz, aby Twoi goście naprawdę świetnie się bawili? Zaczerpnij z naszych pomysłów – przedstawiamy podpowiedzi, dzięki którym Twoje urodziny będą niezapomnianym wydarzeniem.

Co sprawdzi się podczas przyjęcia urodzinowego?

Tak naprawdę pomysłów na urodzinowego przyjęcie jest mnóstwo – pamiętaj, że to, na co się zdecydujesz musi być dopasowane do Twoich preferencji, a także do wieku gości. Na inne atrakcje postawisz, jeśli mają one być odpowiednie dla dzieci, co innego wybierzesz, jeśli chcesz dostarczyć rozrywki dorosłym.

1.Impreza w rytmie disco

Jeśli Twoi goście uwielbiają tańczyć, postaw na imprezę w rytmie disco. Uprzedź swoich gości wcześniej i poproś, aby każdy ubrał się w stylu lat osiemdziesiątych lub dziewięćdziesiątych. Udana zabawa gwarantowana.

2.Maraton filmowy

Jeśli jesteś prawdziwym kinomaniakiem, Twoi goście też lubią oglądać filmy, możesz urządzić maraton filmowy. To niebanalny pomysł na urodziny, który naprawdę się sprawdzi.

3.Wieczór planszówek

Zamiast tradycyjnego przyjęcia urodzinowego możesz też urządzić wieczór planszówek. Wybierz gry dopasowane do preferencji swoich oraz swoich gości.

4.Wspólne wyjście do restauracji

Urodzin nie trzeba świętować w domu. Możesz zabrać swoich gości do ulubionej restauracji.

5.Szalona noc w klubie

Alternatywą dla przyjęcia urodzinowego w domu jest szalona noc w klubie. Jeśli lubicie tańczyć, to naprawdę dobry pomysł.

6.Wieczór karaoke

Jeśli urodziny mają być naprawdę inne niż zazwyczaj, zaproś swoich gości na wieczór karaoke. Na pewno będzie dużo śmiechu.

7.Wieczór z kalambury

Pomysłów na gry na przyjęcie urodzinowe jest wiele – ciekawą propozycją są kalambury. To gra odpowiednia zarówno dla dużych, jak i małych.

8.Wieczór tematyczny

Możesz urządzić przyjęcie urodzinowe w określonym klimacie – to od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Zaproponuj swoim gościom, aby się przebrali – na pewno będzie dużo śmiechu.

9.Urodziny z degustacją różnych potraw

Ciekawą propozycją jest przyjęcie urodzinowe połączone z degustacją różnych potraw. Jeśli Ty i Twoi goście uwielbiacie nowe smaki, jest to naprawdę udany pomysł. Zamów catering imprezowy, a wszystko będzie pyszne.

10.Wspólny wypad za miasto

Urodziny możecie świętować również za miastem. Postaw na odpowiedni kierunek i uprzedź swoich gości.

Catering imprezowy – co wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na przyjęcie z degustacją różnych potraw, postaw na odpowiedni catering imprezowy. Zastanów się, z jakiego zakątka świata mają pochodzić dania. Pomysł również nad tym, czy mają to być raczej proste przekąski, które można zjeść na szybko, czy pełne dania, które wymagają jednak zastawionego stołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *