Totolijo.pl

Moja forma ekspresji:-)

Trendy kulinarne na imprezach firmowych

2 min read
Trendy kulinarne na imprezach firmowych

Konsumowanie wcale nie musi być nudne, a wręcz zalecane jest przygotowanie jakichś atrakcji kulinarnych, gdy chodzi o imprezy firmowe. Firmy cateringowe prześcigają się zresztą w kreatywności, dzięki czemu możemy zakosztować oryginalnych dań, które też mogą być podawane w nietypowy sposób.

Kto powiedział, że jedzenie musi być nudne?

Trendy kulinarne, które będą dotyczyły imprez firmowych, będą się jak wiadomo, zmieniać. Bardziej lub mniej wdrażane są nowe pomysły, ale wciąż korzysta się także z tych klasycznych. Dużo oczywiście zależy od tego, jakiego rodzaju impreza firmowa będzie planowana. Tak więc oferta cateringowa dla firm powinna być bardzo szczegółowo przeanalizowana, zanim zdecydujemy się na jakieś konkretne usługi.

Body sushi, czyli konsumowanie bardzo zmysłowe

Kilka lat temu serwowanie sushi na ciele modelki było rzeczywiście czymś bardzo oryginalnym. Taki trend bardzo szybko zawładnął imprezami firmowymi. Trudno było znaleźć podmioty proponujący catering, które nie uwzględniałyby właśnie takiej atrakcji. Teraz takie oryginalne podawanie zimnych przekąsek może nie jest już za bardzo oryginalne, ale wciąż jest popularne. Na pewno dużą atrakcją jest tutaj kontekst erotyczny. Warto więc zastanowić się, czy w przypadku konkretnej imprezy firmowej taka atrakcja będzie pasować.

Uniwersalna oferta cateringowa dla firm

Są też rozwiązania, które nadal się sprawdzają pomimo tego, że były wdrażane przez firmy cateringowe dobre kilka lat temu. Może wymienić, chociażby food trucki, które budzą zainteresowanie dużej ilości smakoszy. Takie dania na szybko pomimo tego, że kojarzą nam się z niezbyt zdrowymi fastfoodami, mogą oferować nam rzeczywiście bardzo wiele atrakcji gastronomicznych. Wbrew pozorom bogactwo kulinarne jest tu niezaprzeczalne. Nie brakuje food trucków oferujących owoce morza albo dania wegetariańskie

Dania przepiękne, ale skromne?

Niezaprzeczalnie moda na gotowanie i podawanie dań w bardzo elegancki sposób weszła już na stałe do naszego polskiego krajobrazu i dotyczy to również imprez firmowych. Kucharze obecnie uznawani są za prawdziwych artystów, a oferta cateringowa dla firm przewiduje dania przygotowywane w wyjątkowy sposób. Skorzystanie z takiej usługi to będzie jednak bardziej atrakcja, ponieważ chodzi tu o samą estetykę, a nie tyle o to, aby można było się potrawą najeść. Porcje są skromne, ale będą za to obłędnie wyglądać na talerzu. Zawsze są przystrojone w taki sposób, że mamy wrażenie jakbyśmy patrzyli na obraz jakiegoś znanego malarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *